تاریخ : 10. مرداد 1394 - 13:56   |   کد مطلب: 320
عملیات جدول گذاری و بهسازی خیابان گلباد، خیابان جنب مدرسه نور بخش ، خیابان پایین مسجد امام حسین (ع) و کانیو گذاری و آسفات خیابان منتهی به مسجد جامع شبستر از طرف کوچه چای آغاز شد.

به گزارش شهردای شبستر ، عملیات جدول گذاری و بهسازی خیابان  گلباد، خیابان جنب مدرسه نور بخش ، خیابان پایین مسجد امام حسین (ع) و کانیو گذاری و آسفات خیابان منتهی به مسجد جامع شبستر از طرف کوچه چای آغاز شد. از اهالی محترم که در طول مدت اجرای این پروژه با صبر و شکیبایی ما را یاری می نمایند تشکر می نماییم.

گزارش تصویری :

دیدگاه‌ها

باسلام و عرض خسته نباشد خدمت همه پرسنل سخت کوش شهرداری شبستر در پرو خواند نظرات درج شده در سایت شبستر نیوز ترجیح دادم دردل و تقاضای خودمان را از طریق سایت شهرداری به گوش شما کارکنان مسئولیت پذیر شهرداری لطفا فی سبیل الله وجدانن برای کسانی که وسیله نقلیه ندارن و نمیتونن برن پارک شمال شهر فکری کنید با تشکر از زحمات شما در آبادانی شهر و ساختن پارک زیبای میشو اما چون امکان رفت همه روزه به اونجا وجود نداره خواهشمندیم یک پارک بازی کودک و سایل بازی برای خیابان پرخانوار محله سی و سه بیگ در نظر بگیرید و لطفا کنید بعد از چند به تعریض خ 33 بیگ نظر ویژه داشته باشید فقط یک قطعه وسط راه مونده عنایت کنید انشا الله تعرض بشه . باتشکر

دیدگاه شما