تاریخ : 17. آبان 1394 - 8:27   |   کد مطلب: 346
جمعی از اصناف و کسبه شهر شبستر با نصب بنر تقدیر و تشکر از زحمات و پیگیریهای شهرداری جهت زیر سازی آسفالت و جدول کشی , خیابان ها و معابر و نیز بلوار های ورودی و خروجی شهر تقدیرو تشکر خود را اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ، جمعی از اصناف و کسبه شهر شبستر با نصب بنر تقدیر و تشکر از زحمات و پیگیریهای شهرداری جهت زیر سازی, آسفالت و جدول کشی , خیابان ها و معابر و نیز بلوار های ورودی و خروجی شهر تقدیرو تشکر خود را اعلام کردند.

متن پایام بدین شرح می باشد :

بسمه تعالی

   لم یشکر الخالق ولم یشکر المخلوق
      جنای آقای مهندس سیروس اشرفی شهردار محترم شبستر

شهردار تلاشگر شهر شبستر جناب مهندس اشرفی , تثبیت امور و تقویت حضور نیروهای کاردان متعهد و مجرب  به استضحار تدین تخصص کار آفرین و هوشیاری قوت می باید بدینوسیله ار توانمندی های مدیریتی در حوزه های خرد و کلان با هدف دمیدن روح زیربنایی در عرصه های مختلف عمرانی و آبادی در کالبد شهر شبستر اندیشمندانه اهتمام ورزیده اندوبا علم افزایی و هم اندیشی و هم سویی و هم فکری با فرماندار محترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر شبستر در اجرای آسفالت ریزی و آماده سازی و جدول کشی معابر کوچه ها و بلوار ورودی و خروجی شهر و... مبذول داشته اید  با قلبی سرشار از  اخلاص و ارادت و کمال امتنان و افتخار از زحمات جنابعالی و همکاران و فرماندار عزیز و اعضای محترم شورای شهرصمیمانه قدر دانی می گردد و از حضرت سبحان کرامت و فضیلت توأم عزت و عزمت مسألت دارد.

جمعی از اصناف و کسبه شهر شبستر

دیدگاه‌ها

پیام شهروندی پيام هاي شهروندي * استفاده از دوچرخه درشهر، مؤثر در کاهش حمل و نقل شهری است. * وجود شهری زیبا ، مستلزم تعاون و همکاری افراد آن جامعه است. * تخریب اموال عمومی ، اسراف در حق اجتماع است. * احساس مسئولیت نسبت به رفاه عمومی ، عامل ارتقاء فرهنگ عمومی است. * استفاده درست از اموال عمومی، خاستگاه پایداری و توازن قوانین و حقوق شهروندی است. * کسی که دارای عزم راسخ است، جهان را مطابق میل خویش تغییر می دهد. * زيبايي برون نشانه اي از زيبايي درون است. * شهر خوب ، تجلي گاه رفتار شهروندان است. * محيط زيست ميراث پدرانمان نيست بلكه امانت فرزندانمان است. * هويت اصلي هر شهر رفتار و كردار شهروندان آن است. * شهر بدون شهروند و شهرداري بدون مشاركت شهروندان معنای واقعی نخواهد داشت. * موفقيت هر شهرداري لازمه ی مشاركت شهروندان است. * شهرداري شهر را زیبا مي سازد و شهروندان آن را پاکیزه نگه مي دارند. * پرسنل خدوم شهرداري ، شهر را تميز مي‌كنند و شهروندان فهيم آن را پاكيزه نگه مي‌دارند. * شهرمان را به نمایشگاه رفتار خوب و کردار نیک تبدیل کنیم. * شهروند خوب ، شهرزیبا می خواهد و شهر زیبا ، شهروند خوب * شهرنمایشگاه افکار و فروشگاه رفتار شهروندان است . * اجرای قوانین مهمتر از وضع آنها است . * برای آنکه از بندگی دیگران آزاد باشیم همه باید بنده ی قانون باشیم . * احترام به قانون احترام به خود است . * چنان رفتار کنیم که آزادی ، حریت و اخلاق وام دار رفتارمان باشد . * با رعایت حقوق شهروندی نظم و انضباط اجتماعی بر جامعه حاکم خواهد شد . * اولین شرط رعا یت حقوق شهروندی رعایت قوانین حاکم بر جامعه است . * رعایت نظم و نظام اجتماعی نشانه ای از حقوق شهروندی است . * احترام به قانون، احترام به حقوق شهروندی است . * احترام به حقوق شهروندی، احترام به خویش است . * نشانه شهروند خوب رعایت قوانین شهروندی است . * پرداخت عوارض مساوی با پویایي شهر است . * با پرداخت به موقع عوارض در آبادی شهرمان سهیم باشیم. * اموال عمومي امانت خداوند است در دستان ما. * شهر ما خانه‌ي ماست در حفظ و توسعه زيبائي‌هاي آن بكوشيم. * شكستن شاخه‌هاي درختان مثل شكستن بال‌هاي فرشتگان است. * بي تفاوتي نسبت به سرنوشت خود، بزرگترين عامل بدبختي انسانهاست. * شهر خوب و زيبا و سالم محصول مشاركت اجتماعي مسئولين و مردم است. * شهر خوب را شهروندان خوب مي سازند. * شهر سالم و زيبا٬ حاصل اقدامات جزئي شما شهروندان مهربان است .

دیدگاه شما