تاریخ : 24. آبان 1396 - 7:42   |   کد مطلب: 541
امام جمعه شبستر با تاکید بر اینکه شوراها، شهرداران و دهیاران به مسائل فرهنگی شهرها و روستاها گفت: توجه به فرهنگ از وظایف اساسی مسئولین است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ، ، حجت الاسلام سیفعلی محمد زاده در مراسم تکریم و معارفه شهردار شهر شبستر با تسلیت جان باختن جمعی از هم‌وطنان در حادثه زلزله اظهار کرد: حادثه اسف‌بار زلزله در مناطق مرزی به ویژه استان کرمانشاه که باعث از دست رفتن و مجروح شدن تعداد زیادی از هم‌وطنان شد موجب تأثر و تألم همگان شد.

وی با تاکید بر تبعیت از خداوند متعال گفت: هر زمانی که مردم در تبعیت از فرمان الهی از زبان پیامبران، ائمه و پرچم‌داران اهل بیت گوش شنوا یافته و به وظایف شرعی و الهی خود درست عمل کرده‌اند، سربلند بوده‌اند و این وعده الهی است. 

امام جمعه شبستر افزود: در این مقطع زمانی جامعه به این نتیجه رسیده که سعادت و پیشرفت و عمران جامعه در  تبعیت از دستورات الهی با محوریت پرچم‌داران اهل بیت (ع) ممکن است.

محمد زاده با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد: امروز در نظام جمهوری اسلامی شاهد پیشرفت در عرصه‌های مختلف هستیم و سیمای شهرستان شبستر نیز نسبت به قبل از انقلاب تغییرات اساسی داشته است.

وی با تقدیر از مسئولین و تلاشگران شهرستان شبستر در طول انقلاب اسلامی اظهار داشت: پیشرفت در شهرستان شبستر اکنون ملموس است و باید از زحمات تلاشگران تقدیر و تشکر کنیم.

امام جمعه شبستر از مسئولین این شهرستان خواست که  نیازهای روز جامعه و شهروندان را با معیارهای کامل اسلامی سنجش کنند و به مردم خدمات به روز و سالم را ارائه دهند.

محمدزاده با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات ابراز داشت: باید خدماتی شایسته مردم شهرستان شبستر ارائه کرده، قدردان عموم مردم بوده و برخورد محبت آمیزی با مراجعین عزیز داشته باشیم.

وی ادامه داد: رضایتمندی مردم از اصول اساسی تداوم انقلاب اسلامی است و تمام مسئولین در نظام اسلامی موظف‌اند با عملکرد صحیح خود رضایتمندی مردم را کسب کنند.

امام جمعه شبستر افزود: مسئولین باید دقت و توجه کنند که عملکرد خود را باید بر اساس نظرات و دیدگاه‌های مردم ارزیابی کنند و قضاوت مردم بر مسئولین صحیح است.

وی با تاکید بر توجه شوراها، شهرداران و دهیاران به مسائل فرهنگی شهرها و روستاها ابراز داشت: توجه به فرهنگ از وظایف اساسی مسئولین است و مسئولین وظیفه دارند اگر مشکلاتی در جامعه است آنها را با کمک گرفتن از مردم حل نمایند.

محمد زاده با تاکید بر رعایت عدالت اجتماعی توسط مسئولین تصریح کرد: اجرای عدالت اجتماعی از وظایف اصلی مسئولین است و انتظار این است که مسئولین در شهرداری‌ها، شوراها و دهیاری‌ها تمام مناطق شهری را مورد توجه قرار دهند.

امام جمعه شبستر با بیان اینکه شهرستان شبستر جایگاه کشوری و بین‌المللی دارد خاطرنشان کرد: باید به صورت شایسته خدماتی در حدشان و منزلت مردم این شهرستان ارائه شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما