تاریخ : 1. دى 1393 - 13:25   |   کد مطلب: 260
مهندس اشرفی : شهرداری شبستر در نظر دارد با مدیریت جهادی پروژه یادمان شهدای گمنام شبستر را تا پایان سال 94 به اتمام رسانده و آماده بهره برداری شود.

به گزارش روابط عمومی شهردای شبستر ، مهندس اشرفی شهردار شبستر ظهر یکشنبه 30 آذر ماه 93 در آئین کلنگ‌زنی شروع به کار یادمان شهدای گمنام شهر شبستر که توسط حجه الاسلام ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد ضمن تسلیت سالروز رحلت پیامبر عظیم الشأن حضرت محمد(ص) و امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: خداوند منان را شاکر و سپاسگزاریم که به یمن حضور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در شهرستان شبستر در جوار تربت پاک شهدای گمنام شهر شبستر حضور بهم رساندیم.

سیروس اشرفی یادمان شهدای گمنام را نگین درخشان برای شهر شبستر دانست و افزود: پیام حضور شهدای گمنام در شهرستان شبستر، به‌پا داشتن پرچم پر افتخار و مقاومت است. خدا را شکر که  شبستر مهد فرهنگ و زیبایی ، افتخار میزبانی این شهدای گمنام را پیدا کرده است. ما هرچه داریم از این شهدا داریم و مدیون این بزرگان هستیم و بایستی تلاش کنیم که یاد این عزیزان را زنده نگه داریم.

شهردار شبستر با اشاره به اجرای پروژه احداث یادمان شهدای گمنام شبستر گفت:نظر به فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در رابطه با گرامی داشت مقام شهدا , افضل ترین اقدام به منظور زنده نگه داشتن یاد شهدا، برنامه ریزی مناسب جهت حفظ منزلت این عزیزان برای آیندگان شهر است تا نسل چهارم و پنجم انقلاب با مشاهده ی یادمان شهدا، به اقتدار و رشادت مردان بی ادعای سالهای دفاع مقدس پی ببرند.

وی افزود: شهرداری شبستر در نظر دارد با مدیریت جهادی پروژه یادمان شهدای گمنام شبستر را تا پایان سال 94 به اتمام رسانده و آماده بهره برداری شود.

اشرفی به نحوه اجرای پروژه یادمان شهدای گمنام شبستر اشاره کرد و گفت: کارفرمای این پروژه شهرداری شبستر است و زیربنای سازه و محوطه این پروژه 125 متر مربع است، اسکلت آن نیز بتنی و کاشی کاری و ارتفاع از سطح زمین تا نوک گنبد 15:10 متر است.

وی در پایان به اعتبار تخصیص یافته این پروژه اشاره و گفت: این پروژه که طراحی آن توسط مهندسین مشاور شرکت یادمان گستر تبریز انجام شده با اعتباری معادل 400 میلیون تومان از محل اعتبارات بودجه سال 94 پیش بینی شده که احداث خواهد شد.

دیدگاه شما