تاریخ : 12. شهريور 1394 - 13:06   |   کد مطلب: 326
مهندس اشرفی شهردار شبسترازاجرای آبرو در کوچه های کوی فرهنگ وجدول گزاری خیابان پایین دانشگاه آزاد شبستراین شهر با هدف جمع آوری آب های سطحی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهردرای شبستر ، مهندس سیروس اشرفی با اعلام این خبر گفت: احداث معابر و مناسب سازی آن ها به منظور آسایش و رفاه شهروندان و تسهيل عبور و مرور یکی از مباحثی است که مورد توجه این شهرداری قرار دارد. شهردار شبستر اظهار داشت: به همين منظور با توجه به نبودن سيستم جامع جمع آوری آب های سطحی در معابر سطح شهر شبستر یکی از اولویت های شهرداری٬ ساماندهی به معابر شهری است و در همين راستا از محل اعتبارات منابع داخلی شهرداری مقداری جدول کانيو و آبرو خریداری شده است.

وی در ادامه گفت : زیر سازی و جدول گذاری خیابان 18متری دانشگاه و زیر سازی و آسفالت خیابان زعفرانیه در دستور کار شهرداری قرار دارد که عملیات آن در حال انجام است.

مهندس اشرفی خاطر نشان کرد: برای اجرا و ساماندهی آبرو کوی فرهنگ مبلغ دویست ميلیون ریال هزینه پيش بينی شده است وی تصریح کرد: تامين اعتبار و تکميل پروژه های نيمه تمام در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید٬ بکارگيری روش های نوین در اجرای آسفالت معابر و مبلمان شهری و توسعه فضای سبز از اولویت های کاری این شهرداری است.

دیدگاه‌ها

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق شهردار سخت کوش و گرامی شبستر جناب آقای مهندس اشرفی و اعضای محبوب و متعهد شورای اسلامی شهر شبستر احترامابدین وسیله ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر انقلاب ، بدینوسیله از زحمات بی شائبه حضرتعالی و پرسنل محترم شهرداری شبستر تقدیر و تشکر نموده وبه پاس داشت خدمات ارزنده شما؛از درگاه ایزدمنان تقاضای سلامتی و بهروزی و کامروایی شما مسئو.لین ارجمند شهر در سنگر های مقدس انقلاب اسلامی در جهت تثبیت اهداف عالیه ی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تاومین رفاه عمومی جامعه و زیبایی شهرمان رامسئلت داریم و امید است درکلیه مراحل زندگی زیر سایه ی عنایات خداوندی و حضرت ولیعصر(عج) ودعای خیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) وشهدای انقلاب موفق و موید باشید. من الله توفق ساکنین خیابان سی و سه بیگ شبستر و هیئت امنا محل واهالی راسته بازار شبستر

دیدگاه شما